WITAMY SERDECZNIE

W Ośrodku Wypoczynkowym "Sosenka"Ośrodek Wypoczynkowy „SOSENKA” połozony jest w lesie sosnowym, nad jeziorem  w miejscowości Zaniemysl , oddalony 30 km od Poznania. „SOSENKA” to osrodek atrakcyjny dla każdego, kto chce odpoczać na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku. Wspaniały mikroklimat zapewnia bardzo dobre samopoczucie. Miejscowość posiada swoisty mikroklimat i nieskażone środowisko naturalne.

Przy Ośrodku znajduje się Sklep Spożywczy ( czynny codziennie również w niedzielę i święta).W pobliżu ośrodka znajdują się korty tenisowe ,wypożyczalnia sprzętu wodnego. W odległości 10 km od Ośrodka znajduje się Stadnina Koni. Okolice Zaniemyśla słyną z pięknego krajobrazu, który tworzą tu przede wszystkim malownicze jeziora, a także ciekawe lasy z wieloma okazałymi pomnikowymi drzewami. Atrakcjami są Wyspa Edwarda (2,93ha – dojazd promem) oraz zabytkowa kolejka wąskotorowa.

Zapraszamy Rodziny z dziećmi na spedzenie wakacji w naszym Osrodku. Na terenie plac zabaw dla dzieci, a cały teren ogrodzony.

Zachęcamy wszystkich preferujących jazdę rowerową po wyznaczonych trasach rowerowych z Poznania do Zaniemyśla.

W naszej ofercie apartamenty 4 i 2 osobowe z aneksem kuchennym, łazienka, tarasem , TV. Na terenie bezpłatny parking i dostep do Wi-Fi.

Zaniemyśl jest chętnie odwiedzanym letniskiem. Warto się tu wybrać na weekend. Co roku w drugiej połowie lipca organizowane jest tutaj niezwykłe święto regionalne – Zaniemyskie Bitwy Morskie – atrakcja nie tylko dla dzieci. W jego programie są zawody na wodzie i pokazy modeli pływających, ale przede wszystkim jest to okazja do wysłuchania koncertu znanych artystów i dobrej zabawy do rana.

Zachęcamy do samodzielnej rezerwacji miejsc w dowolnie wybranym miejscu.